Kontakta oss

Öppettider butik: Vardagar 07.00-17.00

FabriQen Group AB
Skogsbovägen 5
691 47 Karlskoga

hej@fabriqen.se
058630730

Personal


Jenny Thermell, Ägare/VD
jenny@fabriqen.se
0586-64882

Sebastian Weidenhag, Ägare/Projektledare
sebastian@fabriqen.se
072-2277780

Cristoffer Sohl, Ägare/Projektledare
cristoffer@fabriqen.se
072-2270850

Andreas Karlan Karlsson, Säljare
karlan@fabriqen.se
073-4232489

Sinikka Holma, Säljare
sinikka@fabriqen.se
0586-64886
Proffs på arbetskläder och skor!
Magnus Adolfsson, Säljare
magnus@fabriqen.se
0586-64887

Anton Hjort, Säljare
anton@fabriqen.se
070-4804517

Philippa Olofsdotter Ekberg, Innesälj och Butik
philippa@fabriqen.se

Marie Magnusson, Ateljé
marie@fabriqen.se
0586-64889

Sofia Hagström, Marknad
sofia@fabriqen.se
0586-64884

Marianne Boox, Ekonomi och Administration
marianne@fabriqen.se
0586-64892

Stefan Bergström, Dekor, skylt och montage
stefan@fabriqen.se
0586-64895

Henrik Gustafsson, Dekor, skylt och montage
henrik@fabriqen.se

Martin Rosendorf, Dekor, skylt och montage
martin@fabriqen.se

Lina Bernhardsson, Tryckeri
lina@fabriqen.se
0586-64880

Anneli Karlsson, Tryckeri och lager
annelie@fabriqen.se
0586-64880

Mårten Boox, Tryckeri och lager
marten@fabriqen.se

Anna-Lena Bernhardsson, Brodyr
anna-lena@fabriqen.se
0586-64881

Caroline Björk, Brodyr
caroline@fabriqen.se

Jessica Karlsson, Tryckeri och brodyr
jessica@fabriqen.se
058630730