Kontakta oss

Öppettider butik: Vardagar 07.00-17.00

FabriQen Group AB
Skogsbovägen 21
691 47 Karlskoga

hej@fabriqen.se
058630730

Personal


Jenny Thermell, Ägare/VD
jenny@fabriqen.se
0586-64882

Sebastian Weidenhag, Ägare/Projektledare
sebastian@fabriqen.se
072-2277780

Cristoffer Sohl, Ägare/Projektledare
cristoffer@fabriqen.se
072-2270850
Proffs på arbetskläder och skor!
Magnus Adolfsson, Säljare
magnus@fabriqen.se
0586-64887

Anton Hjort, Säljare
anton@fabriqen.se
070-4804517

Simon Avander, Säljare
simon@fabriqen.se
072-5145183

Andreas Sundell, Säljare Sport & Förening
andreas@fabriqen.se
072-733 55 11

Ingrid Elgh, Säljare
ingrid@fabriqen.se
070-2138225

Marianne Boox, Ekonomi och Administration
marianne@fabriqen.se
0586-64892

Elin Rosengren, Grafiker
elin.r@fabriqen.se
0586-30730

Lina Bernhardsson, Webbadministratör
lina@fabriqen.se
0586-64888

Marie Magnusson, Ateljé
marie@fabriqen.se
0586-64889

Mårten Boox, Print/original
marten@fabriqen.se
0586-64893

Stefan Bergström, Dekor, skylt och montage
stefan@fabriqen.se
0586-64895

Richard Forsman, Dekor, skylt och montage
richard@fabriqen.se
0586-30730

Neo Lackman, Dekor, skylt och montage
neo@fabriqen.se
0586-30730

Martin Rosendorf, Bildekor
martin@fabriqen.se
0586-30730

André Fridberg, Bildekor
andre@fabriqen.se
0586-30730

Anneli Karlsson, Lager och logistik
annelie@fabriqen.se
0586-64880

Evelina Bodin, Tryckeri
evelina@fabriqen.se
0586-30730

Jessica Karlsson, Tryckeri
jessica@fabriqen.se
0586-30730

Rebecca Stålhammar, Tryckeri
hej@fabriqen.se
0586-30730

Anna-Lena Bernhardsson, Brodyr
anna-lena@fabriqen.se
0586-64881